KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8605781
nr 860 5781
Akvarell
signerad, Motiv från Andalusien, 50x65
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 november 2013
kl 18:55:48
200 kr
250 kr